Кошик

Відгуки

Велике прохання надсилати відгуки про нашу продукцію та якість обслуговування на admin@presentville.com.ua.
Всі Ваші відгуки, зауваження, а також побажання будуть розглянуті та прийняті до уваги.

Якщо Ви помітили помилки в будь-якому з наших макетів – обов’язково напишіть. За таку допомогу на Вас чекає подарунок від Presentville.

Дякуємо за вашу увагу!

Наташа Стецик

23.03.2023

Отримала своє замовлення. Дякую)
Я у захваті!!! Дуже Вам вдячна,все дуже гарне! Успіхів ВАМ і натхнення!

Олександра Миколенко

21.12.2022

Придбала сумочку з лисичкою. Дуже клаcнюча і задоволена. Всі звертають увагу і любуються. Вмістка і зручна. Дякую!

Дойченко Людмила

20.12.2022

Чудово виконана робота! 

Замовляла сумку за особистим дизайном.  Дизайнер запропонував декілька варіантів розміщення фото, поєднання з іншими матеріалами – дуже задоволена співпрацею і результатом!

Велике спасибі!

Устименко Альона

09.12.2022

Безмежно вдячна вашій команді за неймовірно чудові патріотичні чашечки, а ще й за те, що кожна в окремій коробочці💛💙 Дякую за таку якісну упаковку посилки! За своєчасну доставку в такий складний час. Бажаю вам успіху і процвітання! Перемоги та миру нам всім!

Ірина Городяненко

02.07.2020

“Доброго вечора, дівчата з Презентвілю! Посилку отримала, залишилася щаслива, все супер, величезне дякую! Дуже хочеться вас похвалити) Спасибі)”

Світлана Кравцова

19.04.2019

“Вітаю! Забрала сьогодні замовлення, дуже задоволена якістю вашої продукції. Дякую, сподіваюся це не останнє замовлення. Хорошого дня!”

Даша Аверіна

24.11.2018

“Велике Вам спасибі за сумку та косметички, задоволена, це нічого не сказати. Вітаю всю Вашу команду з наступаючими святами. Бажаю в новому році побільше замовлень та вдячних покупців.”

Олександра Жицька

19.09.2018

“Доброго дня! Давно люблю Вашу продукцію, замовляла вже сумку для себе, їздила на виставку в Києві – дивилася Ваші товари! Там же на виставці спілкувалася з дівчиною, вашим представником. Усім задоволена і тепер хочу продавати Ваші товари!”

Марія

02.08.2018

“Доброго дня, Презентвіль!
Я замовляла через СП по інтернету ваші чудові сумочки та косметичку. Сумочка з японськими віршами дуже гарна, ношу її щодня, косметичку племінниці замовляла, вона теж задоволена як слон.
Захоплююсь такими українськими виробниками. Успіхів Вам, нових ідей і багато нових постійних покупців.”

Александра Жицкая

24.02.2018

“Здравствуйте! Давно люблю Вашу продукцию, заказывала уже сумку для себя, ездила на выставку в Киеве – смотрела Ваши товары! Там же на выставке общалась с девушкой, вашим представителем. Всем довольна и теперь хочу продавать Ваши товары!”

Ольга Попович

02.11.2016

“Доброго дня! Я отримала замовлення!))) Дуже задоволена товаром! Все таке красиве!))) Дякуємо Вам величезне!))) І Вам прекрасного дня!