Промокод SPEKA25 на знижку -25% на товари з розділу ЛІТО. Лише до 25 липня.

Кошик

Про нас

5 фактів про Презентвіль, якими варто поділитися

НАША ІСТОРІЯ

Час народження – чудовий 2007 рік. Чудовий вже сам по собі, бо ж День народження як-не-як. Тому вважаємо, що вже час розповісти про нас докладніше.

Кількох друзів об’єднало прагнення робити разом щось незвичайне і обов’язково в Україні. І з того часу ми виготовляємо авторські подарунки та аксесуари, і робимо це з любов’ю.

На самому початку нам вистачало зовсім невеликого приміщення: кілька столів та стільців, комп’ютер і величезний запас енергії та ентузіазму на додачу. На кількох квадратних метрах розташувались одразу 3 відділи: дизайну, продажу та логістики. Про відділи – то ми так, трохи перебільшили. 1 відділ – 1 людина, це якщо по-чесному 🙂

Сьогодні наша команда збільшилася майже до сорока чоловік, а працюємо ми на площі понад 2000 квадратних метрів. І ми щиро цим пишаємось. А ще віримо, що це не остаточна цифра.

ЩО МИ РОБИМО?

Presentville на виставках

Ми створюємо красиві речі, які роблять життя яскравим. Ми не любимо шаблони і кажемо стереотипам «ні»!

Колекції сумок та аксесуарів від Презентвіль продумані до найменших дрібниць. Саме тому кожній із них притаманний свій особливий настрій. Від стриманого мінімалізму до сміливих дизайнерських рішень – наші авторські принти не можуть не вражати. Навіть найбільш прискіпливих естетів 🙂

Предмети декору – подушки, годинники, постери та інші презентвілівські дрібнички – додають в інтер’єр нових фарб, примушують його заграти по-новому, роблять дім стильним та неповторним.

А наші креативні подарунки Presentville для будь-якої нагоди – це радість, тепло та позитивні емоції, які залишаються з вами надовго.

І знаєте: щоразу, коли ви повертаєтесь до нас за новим подарунком, ми розуміємо, що працюємо недаремно. Бо це для нас найкраща винагорода!

МИ ПРАЦЮЄМО В УКРАЇНІ ТА ПИШАЄМОСЬ ЦИМ

Виробництво Presentville

Немалу частку нашого асортименту займають українські колекції. Ідея створення кожної з них – то окрема історія. Та всіх їх об’єднує одне: Україна – це країна зі своїм унікальним минулим, культурою та традиціями, а ми через наші вироби прагнемо розказати про це усьому світові. За час існування компанії у нас з’явилось понад 10 000 клієнтів, а усмішок і позитивних емоцій ще більше.

В ЧОМУ НАША ОСОБЛИВІСТЬ

Робочий процес Presentville

Мультизадачність – це про кожного презентвілівця. Самі вигадуємо, самі виготовляємо. Та навіть більше: підготовку новинок до продажу, фото і презентації – ми теж робимо своїми силами. А ще безвідмовність. «Зробити можливим навіть неможливе» – це точно про нас. Ми щиро прагнемо виконати бажання кожного клієнта, тож часто задля цього творимо справжні дива.

ЯК РОЗВАЖАЄМОСЬ

Не так, як ви щойно подумали 🙂 Хоча пікніки зі смаколиками також полюбляємо. У нас є власна волейбольна команда, готова прийняти виклик будь-якого суперника, та окрема група фанатів настільних ігор: від трендової Dixit до доброго старого Крокодила. А подорожі та мандрівки – то сама любов. І це вже не потрібно пояснювати.

Життя має бути яскравим! Давайте робити його таким разом!